• Kerstgeschenken in alle soorten en maten
  • Magische service
  • Betrouwbare levering

Bedrukte fles Cava

Basisprijs per stuk € 15,45 € 18,69 incl. BTW
Een unieke en zelf te ontwerpen fles met heerlijke Spaanse cava, gevuld met een frisse, zachtfruitige cava met fijne bubbels, aroma's van groene appel en een zachte, ronde afdronk, is het perfecte cadeau om van te genieten.
Bedrukte fles Cava

Gepersonaliseerde Cava Fles: Uniek Cadeau

Een bedrukte fles met heerlijke cava is een uniek cadeau voor feestelijke gelegenheden of gewoon als bedankje. De fles krijgt een all-over bedrukking dankzij een kwalitatieve sleeve, waardoor het lijkt alsof de fles zelf is bedrukt. Je kunt op de sleeve drukken wat je wilt, van een logo en tekst tot een eigen ontwerp, waardoor je een persoonlijk cadeau creëert. De cava zelf komt uit het Spaanse Penedes en is gemaakt met traditionele methoden, wat resulteert in een hoogwaardige wijn met fijne bubbels, een zachte fruitige smaak, aroma's van groene appel en een zachte afdronk.
Bedrukte fles Cava

Specificaties

Inhoud 75 CL

Downloads

Bedrukte fles Cava

Info bedrukking

Mogelijkheden voor personalisering:

Voor de bedrukking van de sleeve van deze cava worden eenmalig instelkosten van €37,50 in rekening gebracht.

Wij sturen altijd eerst een proefdruk. Het product wordt pas bedrukt, nadat wij goedkeuring op de proefdruk hebben ontvangen.

Downloads

Bedrukte fles Cava

Vraag je offerte aan

Altijd binnen één
werkdag een offerte!
Bedrukte fles Cava

Productreviews

Plaats een review
Er zijn nog geen reviews! Ben jij de eerste?

Staffelprijzen

Aantal Stuksprijs
25 € 15,45 (€ 18,69 incl. BTW)
50 € 14,95 (€ 18,09 incl. BTW)
100 € 13,95 (€ 16,88 incl. BTW)
150 € 13,45 (€ 16,27 incl. BTW)
300 € 12,95 (€ 15,67 incl. BTW)
500 € 11,95 (€ 14,46 incl. BTW)
1000 € 11,45 (€ 13,85 incl. BTW)
Hoe meer je bestelt, hoe voordeliger!